Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Rules
kn: ನಿಯಮಗಳು
