Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Order
ku: ڕیز
