Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Quantity
lv: Skaits

en: User
lv: Lietotājs

en: SKU
lv: Kods

en: Users
lv: Lietotāji

en: Operator
lv: Operators

en: Order
lv: Secība

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Negate
lv: Nolieguma

en: Products
lv: Preces

en: - All -
lv: - Visi -
