Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Quantity
mn: Тоон

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Order
mn: Дараалал
