Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Remove
mr: काढा

en: Quantity
mr: प्रमाण

en: User
mr: सदस्य

en: Negate
mr: रद्द
