Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Negate
ne: अस्विकार गर्नु
