Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (25 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Remove
pt: Remover

en: Quantity
pt: Quantidade

en: User
pt: Usuário

en: Terms
pt: Termos

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Users
pt: Usuários

en: Operator
pt: Operador

en: Order
pt: Pedido

en: Rules
pt: Regras

en: Product title
pt: Título do produto

en: equals
pt: igual

en: greater than
pt: maior que

en: Negate
pt: Negar

en: Product type
pt: Tipo de produto

en: Products
pt: Produtos

en: - All -
pt: - Todos -

en: Line item
pt: Item da fatura

en: Product attributes
pt: Atributos do produto

en: Commerce Line Item
pt: Item de Fatura do Commerce

en: Order owner
pt: Proprietário do pedido

en: Shipping service
pt: Serviço de envio

en: Apply to:
pt: Aplicar:

en: Add a new condition
pt: Adicionar uma nova condição

en: Order amount
pt: Valor do pedido
