Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Users
si: පරිශ්‍රීලකයින්

en: Order
si: පිලිවෙල
