Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (20 entries)

en: Type
sk: Typ

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Quantity
sk: Množstvo

en: User
sk: Používateľ

en: Terms
sk: Termíny

en: SKU
sk: Kód tovaru

en: Users
sk: Používatelia

en: Operator
sk: Operátor

en: Order
sk: Poradie

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Product title
sk: Názov produktu

en: Negate
sk: Negácia

en: Product type
sk: Typ produktu

en: Products
sk: Produkty

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Line item
sk: Položka

en: Product attributes
sk: Atribúty produktu

en: Order owner
sk: Vlastník objednávky

en: Shipping service
sk: Doručovacia služba

en: The order.
sk: Objednávka.
