Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Remove
sr: Уклони

en: Quantity
sr: Потребна количина

en: User
sr: Корисник

en: Order
sr: Редослед

en: Negate
sr: Негација
