Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Remove
sv: Ta bort

en: Quantity
sv: Antal

en: User
sv: Användare

en: Terms
sv: Termer

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Users
sv: Användare

en: Order
sv: Ordning

en: Rules
sv: Regler

en: Product title
sv: Titel på vara

en: greater than
sv: större än

en: Negate
sv: Negera

en: Product type
sv: Typ av vara

en: Products
sv: Varor

en: - All -
sv: - Alla -

en: Product attributes
sv: Egenskaper för vara

en: Shipping service
sv: Fraktsätt
