Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Remove
tr: Kaldır

en: Quantity
tr: Miktar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Terms
tr: Terimler

en: SKU
tr: Ürün Stok Kodu

en: Users
tr: Kullanıcılar

en: Operator
tr: İşletmen

en: Order
tr: Sıralama

en: Rules
tr: Kurallar

en: equals
tr: eşittir

en: greater than
tr: büyüktür

en: Negate
tr: Reddet

en: Products
tr: Ürünler

en: - All -
tr: - Tümü -
