Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: OR
ar: أو

en: AND
ar: و

en: Negate
ar: نفي

en: - All -
ar: - الكل -
