Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: Settings
be: Налады

en: OR
be: АЛЬБО

en: Rules
be: Правілы

en: AND
be: І

en: Negate
be: Звярнуць
