Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Settings
fr: Paramètres

en: OR
fr: OU (OR)

en: AND
fr: ET (AND)

en: Negate
fr: Inverse

en: - All -
fr: - Tout -
