Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: OR
lv: VAI

en: AND
lv: UN

en: Negate
lv: Nolieguma

en: - All -
lv: - Visi -
