Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: OR
nl: OF

en: Rules
nl: Regels

en: AND
nl: EN

en: Negate
nl: Voorwaarde omkeren

en: - All -
nl: - Alle -

en: Settings for the condition, serialized.
nl: Instellingen voor de voorwaarden, geserialiseerd.
