Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: OR
pl: LUB

en: Rules
pl: Reguły

en: AND
pl: I

en: Negate
pl: Negacja

en: - All -
pl: - Wszystko -
