Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: OR
ps: او

en: AND
ps: او

en: - All -
ps: - ټول -
