Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Settings
ro: Setări

en: Rules
ro: Reguli

en: Negate
ro: Neagă

en: - All -
ro: - Toate -
