Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ru: Удалить

en: Settings
ru: Настройки

en: OR
ru: ИЛИ

en: Rules
ru: Правила

en: AND
ru: И

en: Negate
ru: Обратить

en: - All -
ru: - Все -
