Inline Conditions (7.x-1.0-alpha7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Settings
te: అమరికలు

en: OR
te: లేదా

en: AND
te: మరియు

en: - All -
te: - అన్ని -
