Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ca: Elimina

en: Settings
ca: Paràmetres

en: OR
ca: O

en: Rules
ca: Regles

en: AND
ca: I

en: Negate
ca: Nega

en: - All -
ca: - Tot -
