Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Settings
da: Indstillinger

en: OR
da: ELLER

en: Rules
da: Regler

en: AND
da: OG

en: Negate
da: Modvirk

en: - All -
da: - Alle -
