Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: OR
el: Ή

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Negate
el: Αναίρεση

en: - All -
el: - Όλα -
