Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Settings
et: Seaded

en: OR
et: VÕI

en: Rules
et: Reeglid

en: AND
et: JA

en: Negate
et: Eita

en: - All -
et: - Kõik -
