Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: OR
eu: EDO

en: Rules
eu: Erregelak

en: AND
eu: ETA

en: - All -
eu: - Dena -
