Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: AND
id: DAN

en: Negate
id: Meniadakan

en: - All -
id: - Semua -
