Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Settings
oc: Paramètres

en: OR
oc: O (OR)

en: Rules
oc: Règlas

en: AND
oc: E (AND)

en: Negate
oc: Invèrse

en: - All -
oc: - Tot -
