Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sv: Ta bort

en: Settings
sv: Inställningar

en: OR
sv: ELLER

en: Rules
sv: Regler

en: AND
sv: OCH

en: Negate
sv: Negera

en: - All -
sv: - Alla -
