Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: OR
ta: அல்லது

en: AND
ta: மற்றும்

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
