Inline Conditions (7.x-1.0-rc1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Settings
uk: Налаштування

en: OR
uk: АБО

en: Rules
uk: Правила

en: AND
uk: ТА

en: Negate
uk: Інверсія

en: - All -
uk: - Усе -
