Inline Conditions (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Remove
de: Entfernen

en: Settings
de: Einstellungen

en: OR
de: ODER

en: AND
de: UND

en: Negate
de: Negieren

en: - All -
de: - Alle -

en: Apply to
de: Anwenden auf
