Inline Conditions (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Settings
he: הגדרות

en: OR
he: או

en: Rules
he: כללים

en: AND
he: וגם

en: Negate
he: שלילי

en: - All -
he: - הכל -
