Inline Conditions (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Settings
hu: Beállítások

en: OR
hu: VAGY

en: Rules
hu: Szabályok

en: AND
hu: ÉS

en: Negate
hu: Negálás

en: - All -
hu: – Mind –
