Inline Conditions (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Remove
is: Fjarlægja

en: Settings
is: Stillingar

en: OR
is: EÐA

en: Rules
is: Reglur

en: AND
is: OG

en: - All -
is: - Allt -
