Inline Conditions (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Settings
fa: تنظیمات

en: OR
fa: یا

en: AND
fa: و

en: Negate
fa: نقیض

en: - All -
fa: - همه -
