Inline Conditions (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Settings
pt: Configurações

en: OR
pt: OU

en: Rules
pt: Regras

en: AND
pt: E

en: Negate
pt: Negar

en: - All -
pt: - Todos -
