Inline Conditions (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Settings
sk: Nastavenia

en: OR
sk: ALEBO

en: Rules
sk: Pravidlá

en: AND
sk: A

en: Negate
sk: Negácia

en: - All -
sk: - Všetky -
