Inline Conditions (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Remove
vi: Xoá

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Rules
vi: Quy tắc

en: AND
vi: VÀ

en: - All -
vi: - Tất cả -
