Inline Conditions (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: OR
bo: ཡང་ན

en: Rules
bo: སྒྲིག་ལམ

en: AND
bo: དང་།

en: - All -
bo: - ཡོངས-
