Inline Conditions (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Settings
es: Configuración

en: OR
es: O

en: Rules
es: Reglas

en: AND
es: Y

en: Negate
es: Negar

en: - All -
es: - Todo -
