Inline Conditions (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: OR
fi: TAI

en: Rules
fi: Säännöt

en: AND
fi: JA

en: Negate
fi: Käänteistä

en: - All -
fi: - Kaikki -
