Inline Conditions (7.x-1.0-alpha4) - en to no translation catalogue (13 entries)

en: Remove
no: Fjern

en: Quantity
no: Antall

en: User
no: Bruker

en: Terms
no: Termer

en: Users
no: Brukere

en: Order
no: Rekkefølge

en: Rules
no: Regler

en: greater than
no: større enn

en: Negate
no: Gjør negativ

en: Products
no: Produkter

en: - All -
no: - Alle -

en: Line item
no: Linjeelement

en: Shipping service
no: Frakttjeneste
