Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Language
ar: اللغة

en: Alias
ar: البديل

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
