Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Actions
pt: Ações

en: Language
pt: Idioma

en: Alias
pt: URL alternativo

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments
