Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Language
ru: Язык

en: Snippet
ru: Сниппет

en: Alias
ru: Синоним

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments
