Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Language
tr: Dil

en: Alias
tr: Takma ad

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
