Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Actions
uk: Дії

en: Language
uk: Мова

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Alias
uk: Синонім

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
