Inline CSS Checker (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Type
es: Tipo

en: Actions
es: Acciones

en: Language
es: Idioma

en: Snippet
es: Fragmento

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments
